UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Персонал Чернігівської обласної лікарні консультували щодо безпечного використання медичного кисню

Персонал Чернігівської обласної лікарні консультували щодо безпечного використання медичного кисню

На Чернігівщині триває інформаційно-роз’яснювальна робота у медичних закладах стосовно безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем. На Чернігівщині триває інформаційно-роз’яснювальна робота у медичних закладах стосовно безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.

Зокрема, 17 листопада фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели технічні консультації для керівного складу та інженерно-технічного персоналу КНП «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради.

Учасникам заходу були роз’яснені вимоги Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України № 333 від 05.03.2018, вимоги Правил безпеки при виробництві та споживанні продуктів розділення повітря (НПАОП 0.00-1.65-88). Крім того, відповідальних осіб закладу ознайомлено з Методичними рекомендаціями Держпраці щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я.

Були опрацьовані питання безпечної експлуатації, транспортування, зберігання кисневих балонів, систем трубопроводів з киснем, запобігання настання нещасних випадків. Учасники розглянули оформлення технічної документації, яка має бути в наявності на кожну систему подачі кисню, обговорили необхідні заходи контролю у процесі експлуатації обладнання (огляди, випробування, знежирення киснепроводів тощо).

 

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок в ПрАТ Нещасний випадок в ПрАТ "Чернігівський МК та МО" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Детальніше...
Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Детальніше...

Всi випадки...