UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Абсолютна нетерпимість до корупційних проявів – серед найвищих пріоритетів Управління

Абсолютна нетерпимість до корупційних проявів – серед найвищих пріоритетів Управління

Останнім часом в Україні на всіх рівнях влади продовжують вживатися суттєві комплексні заходи щодо подолання не тільки окремих проявів корупції, а й докорінних змін у ситуації з цієї проблеми. Не є винятком і Управління Держпраці у Чернігівській області. Керівництвом Управління формуються етичні стандарти негативного відношення до будь-яких проявів корупції, подаючи приклад власною поведінкою та здійснюючи ознайомлення з антикорупційним законодавством всіх працівників. Останнім часом в Україні на всіх рівнях влади продовжують вживатися суттєві комплексні заходи щодо подолання не тільки окремих проявів корупції, а й докорінних змін у ситуації з цієї проблеми. Не є винятком і Управління Держпраці у Чернігівській області. Керівництвом Управління формуються етичні стандарти негативного відношення до будь-яких проявів корупції, подаючи приклад власною поведінкою та здійснюючи ознайомлення з антикорупційним законодавством всіх працівників.

У сфері антикорупційної політики Управління впроваджено низку нововведень у здійснення організаційної, методичної, та консультативно-роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції, а також профілактики корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень. За умов наявних масштабів розповсюдження корупції в суспільстві, керівництво Управління акцентує увагу не тільки на боротьбі з конкретними її проявами, а й на усуненні причин. Саме тому, досить велика увага приділена превентивним методам впливу.

 

З метою підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції було розроблено «План Управління Держпраці у Чернігівській області щодо запобігання та протидії корупції на 2017 рік».

 

На виконання вимог чинного законодавства до 1 квітня 2017 року проведено декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру державними службовцями. Всі посадові особи Управління у встановлені терміни були забезпечені електронними цифровими підписами та станом на 1 квітня 2017 року подано 77 декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Декларування працівниками Управління було завершено у визначені терміни.

 

На робочих нарадах Управління постійно опрацьовуються питання щодо чіткого дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні перевірок інспекторським складом Управління та посилення контролю за їх проведенням з боку керівництва.

 

За допомогою систематичних лекцій, тематичних бесід та розробки і розповсюдженню методичних матеріалів, працівники Управління ознайомлені з корупційними ризиками на державній службі, їх видами, етично-психологічними аспектами та соціально-правовими факторами. На прикладах умовних ситуацій аналізуються причини й шляхи запобігання корупційним ризикам під час виконання державними службовцями їх посадових обов’язків.

 

Під час проведення конкурсних відборів кандидатів на заміщення вакантних посад згідно з Законами України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про очищення влади» забезпечуються дотримання принципів відкритості та прозорості відбору. Відносно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, проводяться відповідні перевірки.

 

Серед посадових осіб Управління поширюються методичні матеріали за темами: «Дотримання обмежень державних службовців», «Кримінальна відповідальність за прийняття пропозиції обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», «Обмеження щодо одержання подарунків», «Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища», «Обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування».

 

Крім того, для фахівців Управління проводяться регулярні тестування та анкетування щодо узагальнення працівниками знань Закону України «Про запобігання корупції» та Наказу Національного агентства України з питань державної служби «Про затвердження Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування».

 

Антикорупційна робота проводиться Управлінням у двосторонньому напрямку: постійно діють «Скринька довіри», «Електронна скринька довіри» та «Телефон довіри». Також на офіційному веб-сайті Управління проходить постійна актуалізація інформації та нормативної бази з питань запобігання корупції, в розділі «Питання, що часто задаються» висвітлюються проблемні ситуації та питання.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+