UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Надано роз’яснення працівникам лісової галузі Чернігівщини

Надано роз’яснення працівникам лісової галузі Чернігівщини

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Борзнянського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області провели семінари-наради за темою: «Попередження виробничого травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод» із працівниками дочірнього агролісогосподарського підприємства «Борзнарайагролісгосп» і ДП «Борзнянське лісове господарство». Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Борзнянського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області провели семінари-наради за темою: «Попередження виробничого травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод» із працівниками дочірнього агролісогосподарського підприємства «Борзнарайагролісгосп» і ДП «Борзнянське лісове господарство».

Фахівці Управління проінформували учасників заходів про стан виробничого травматизму на підприємствах лісової галузі Чернігівської області з початку 2017 року, проаналізували конкретні нещасні випадки, що сталися на підприємствах галузі упродовж останніх років, розглянули основні причини настання таких випадків.

Також присутнім були доведені основні заходи охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації транспортних засобів, зокрема, проведення перевірки справності автомобіля перед виїздом з території підприємства, оформлення відповідних документів, одержання дозволу на виїзд тощо.

 

Одночасно представник Борзнянського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області довів присутнім вимоги «Правил дорожнього руху»до технічного стану транспортних засобів, звертаючи увагу на умови для заборони їхньої експлуатації.

Упродовж семінарів-нарад учасники у форматі вільного спілкування ставили посадовцям актуальні для себе питання, отримували кваліфіковані роз’яснення і консультації.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+