UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

В області проведено черговий цикл превентивних заходів стосовно безпечної експлуатації атракціонів

В області проведено черговий цикл превентивних заходів стосовно безпечної експлуатації атракціонів

На Чернігівщині триває превентивна робота, спрямована на забезпечення безпечного функціонування атракціонної техніки. На Чернігівщині триває превентивна робота, спрямована на забезпечення безпечного функціонування атракціонної техніки.

Так, фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели цикл інформаційно-роз’яснювальних заходів для працівників ряду суб’єктів господарювання області, зокрема: ПП «Партнер» міста Ніжин, ТОВ «База «Електронік», позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт», комунального закладу медико-соціального захисту «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія», Чернігівського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений Гай», КП «Паркування та ринок».

 

Під час заходів йшлося про дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації атракціонів. Учасники аналізували основні порушення, які можуть при цьому виникнути, порушували питання безпечних методів проведення робіт на підприємствах, зокрема, пов’язаних із розміщенням і встановленням пересувних атракціонів. Особлива увага присутніх зверталась на стан обладнання дитячих ігрових майданчиків, території.

 

Спеціалістам та обслуговуючому персоналу підприємств були доведені вимоги «Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки» (НПАОП 92.7-1.01-06). У практичній частині кожної зустрічі учасники відпрацьовували дії операторів атракціонів перед початком роботи, у ході експлуатації і у випадках виникнення аварійних ситуацій.

 

Фахівці Управління наголошували на неухильному дотриманні вимог безпеки під час експлуатації та обслуговування атракціонної техніки, на необхідності посилення контролю з боку керівництва підприємств за безпечним виконанням робіт працівниками і обслуговуючим персоналом.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+