UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Підведено підсумки роботи з оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді Чернігівщини

Підведено підсумки роботи з оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді Чернігівщини

Представники Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у розширеному засіданні міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді, яке відбулося 09 листопада поточного року під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Чернігівської обласної державної адміністрації Наталії Романової. Представники Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у розширеному засіданні міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді, яке відбулося 09 листопада поточного року під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Чернігівської обласної державної адміністрації Наталії Романової.

Головним питанням порядку денного засідання було підведення підсумків оздоровчого сезону 2017 року. Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації відзвітували про проведену у поточному році роботу у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку, детально проаналізували проблеми, які виникали у цьому напрямку роботи, обговорили шляхи їхнього вирішення.

Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління В’ячеслав Бородавко доповів про вжиті Управлінням заходи щодо перевірки готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області, проведену превентивну інформаційно-роз’яснювальну роботу.

 

Зокрема, особливу увагу присутніх він звернув на найбільш типові порушення, що виявляються державними інспекторами під час проведення перевірок, а також на необхідність дотримання закладами сфери дитячого оздоровлення і відпочинку вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Новини
Трагiчнi випадки
09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі Детальніше...
Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано Детальніше...
Загинув машиніст крану. Загинув машиніст крану. Детальніше...
17 червня працівники ТОВ 17 червня працівники ТОВ "НОСІВКА АГРО" отримали вогнепальні поранення внаслідок протиправних дій невстановленої особи Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+