UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проведено семінар-нараду для інженерів з охорони праці медичних закладів Чернігова і області

Проведено семінар-нараду для інженерів з охорони праці медичних закладів Чернігова і області

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації провели семінар-нараду для інженерів з охорони праці та інспекторів з кадрів закладів охорони здоров’я міста Чернігова і області. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації провели семінар-нараду для інженерів з охорони праці та інспекторів з кадрів закладів охорони здоров’я міста Чернігова і області.

У заході взяли участь понад 70 представників медичних закладів.

 

На порядку денному обговорення були актуальні питання організації роботи з охорони праці, умов праці, порядку проведення медичних оглядів працівників, додержання законодавства про працю.

Фахівці Управління довели присутнім основні вимоги положення про розробку інструкцій з охорони праці (НПАОП 0.00-4.15-98), надали роз’яснення стосовно організації та проведення відповідних навчань, обговорили шляхи мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків, створення на робочих місцях безпечних умов праці тощо.

Учасники розглянули останні зміни у діючому законодавстві, що стосуються проведення атестації робочих місць за умовами праці, порядку й термінів її проведення, повноважень атестаційної комісії та формування її складу, проаналізували проблемні питання у призначенні працівникам пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці.

 

Опрацьовуючи організацію проведення попереднього, періодичних та позачергових медичних оглядів працівників, зайнятих у шкідливих та небезпечних умовах праці, представники звернули увагу медиків на їхню обов’язковість.

Не обійшли увагою під час заходу і деякі питання трудового законодавства. Учасникам було доведено новий порядок державного контролю за додержанням законодавства про працю, види відповідальності за порушення вимог трудового законодавства, оформлення трудових відносин.

 

Наприкінці семінару-наради присутні мали змогу поставити посадовцям свої запитання й отримати кваліфіковані роз’яснення.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...