UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проведено семінар-нараду для інженерів з охорони праці медичних закладів Чернігова і області

Проведено семінар-нараду для інженерів з охорони праці медичних закладів Чернігова і області

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації провели семінар-нараду для інженерів з охорони праці та інспекторів з кадрів закладів охорони здоров’я міста Чернігова і області. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації провели семінар-нараду для інженерів з охорони праці та інспекторів з кадрів закладів охорони здоров’я міста Чернігова і області.

У заході взяли участь понад 70 представників медичних закладів.

 

На порядку денному обговорення були актуальні питання організації роботи з охорони праці, умов праці, порядку проведення медичних оглядів працівників, додержання законодавства про працю.

Фахівці Управління довели присутнім основні вимоги положення про розробку інструкцій з охорони праці (НПАОП 0.00-4.15-98), надали роз’яснення стосовно організації та проведення відповідних навчань, обговорили шляхи мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків, створення на робочих місцях безпечних умов праці тощо.

Учасники розглянули останні зміни у діючому законодавстві, що стосуються проведення атестації робочих місць за умовами праці, порядку й термінів її проведення, повноважень атестаційної комісії та формування її складу, проаналізували проблемні питання у призначенні працівникам пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці.

 

Опрацьовуючи організацію проведення попереднього, періодичних та позачергових медичних оглядів працівників, зайнятих у шкідливих та небезпечних умовах праці, представники звернули увагу медиків на їхню обов’язковість.

Не обійшли увагою під час заходу і деякі питання трудового законодавства. Учасникам було доведено новий порядок державного контролю за додержанням законодавства про працю, види відповідальності за порушення вимог трудового законодавства, оформлення трудових відносин.

 

Наприкінці семінару-наради присутні мали змогу поставити посадовцям свої запитання й отримати кваліфіковані роз’яснення.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Детальніше...
09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі Детальніше...
Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+