UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Безпечне виробництво у легкій та текстильній промисловості – на контролі державних інспекторів

Безпечне виробництво у легкій та текстильній промисловості – на контролі державних інспекторів

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду за темою «Попередження виробничого травматизму на підприємствах легкої, текстильної промисловості» для працівників ТОВ «Новофіл» (м. Чернігів), яке займається прядінням натуральних шовкових, штучних та синтетичних волокон. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду за темою «Попередження виробничого травматизму на підприємствах легкої, текстильної промисловості» для працівників ТОВ «Новофіл» (м. Чернігів), яке займається прядінням натуральних шовкових, штучних та синтетичних волокон.

У ході роботи учасники заходу обговорили стан виробничого травматизму на підприємствах легкої, текстильної промисловості Чернігівської області в 2017 році в порівнянні з минулими роками, розглянули конкретні нещасні випадки, які трапились на підприємствах галузі упродовж останніх років, проаналізували основні причини їхнього настання і правові наслідки.

 

Державні інспектори звернули увагу присутніх на основні причини настання нещасних випадків, серед яких: не виконання посадовими особами своїх обов’язків щодо створення безпечних умов праці працівникам; не виконання самими працівниками вимог інструкцій з охорони праці щодо безпечного виконання робіт; не використання засобів індивідуального захисту працівниками під час виконання робіт та інші.

Працівникам підприємства були доведені основні вимоги нормативно-правових актів з охорони праці під час безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані виробничого обладнання, інструментів та пристроїв на підприємствах легкої, текстильної промисловості, загальні вимоги безпеки до виробничого обладнання (ГОСТ 12.2.003-91 «ССБТ. Оборудование производственное. Общие требования безопасности»), вимоги до змісту технологічної документації в частині забезпечення безпеки виробничого обладнання, вимоги до конструкції обладнання, засобів захисту та сигнальних пристроїв, що входять в конструкцію.

Окремим питанням фахівці Управління надали роз’яснення стосовно порядку й термінів проведення атестації робочих місць, надання працівникам пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці.

 

У ході спілкування державні інспектори неодноразово наголошували на необхідності посилення відомчого нагляду за технічним станом та експлуатацією технологічного обладнання, на організації контролю за недопущенням порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки під час виробничого процесу.

 

Новини
Трагiчнi випадки
09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі Детальніше...
Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано Детальніше...
Загинув машиніст крану. Загинув машиніст крану. Детальніше...
17 червня працівники ТОВ 17 червня працівники ТОВ "НОСІВКА АГРО" отримали вогнепальні поранення внаслідок протиправних дій невстановленої особи Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+