UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Суб’єкту господарювання надано практичну допомогу у сфері гігієни праці

Суб’єкту господарювання надано практичну допомогу у сфері гігієни праці

За заявкою керівництва ТОВ «Гермес-Т» міста Чернігова, яке займається виробництвом пакувальної продукції з картону та гофрокартону, фахівцями Управління Держпраці у Чернігівській області було проведено визначення категорії працівників, що підлягають періодичному медичному огляду. За заявкою керівництва ТОВ «Гермес-Т» міста Чернігова, яке займається виробництвом пакувальної продукції з картону та гофрокартону, фахівцями Управління Держпраці у Чернігівській області було проведено визначення категорії працівників, що підлягають періодичному медичному огляду.

Відповідно до пункту 2.2 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246, визначення категорії працівників проводилось за участю інженера з охорони праці підприємства та уповноваженої працівниками особи.

  

Під час роботи були розглянуті протоколи лабораторних досліджень умов праці, протоколи важкості і напруженості трудового процесу, проведено визначення шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних  робочих місцях працівників відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища. Уточнювалися умови праці в залежності від технологічного процесу.

  

 

За результатами проведеної роботи посадовими особами Управління складено Акт визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду у 2018 році. Також були надані відповідні роз’яснення стосовно поліпшення умов праці на підприємстві та профілактики професійних захворювань.