UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проведено чергову перевірку знань з охорони праці працівників підприємств Чернігова

Проведено чергову перевірку знань з охорони праці працівників підприємств Чернігова

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у роботі комісії з перевірки знань вимог «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» (НПАОП 0.00-1.59-87), яка проводилася на базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» Чернігівської обласної ради. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у роботі комісії з перевірки знань вимог «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» (НПАОП 0.00-1.59-87), яка проводилася на базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» Чернігівської обласної ради.

Цього разу державні інспектори перевіряли теоретичні знання і професійний рівень осіб, відповідальних за технічний стан і безпечну експлуатацію посудин, що працюють під тиском, підприємств міста Чернігова.

 

За результатами перевірки знань особи, які підтвердили необхідний рівень професійної підготовки, отримали посвідчення встановленого зразка та набули права бути відповідальними особами за технічний стан і безпечну експлуатацію посудин.

 

Крім того, у ході проведення перевірки знань представники Управління роз’яснювали посадовим особам підприємств питання, які найчастіше зустрічаються під час експлуатації посудин, і на які слід звертати особливу увагу, опрацьовували дії стосовно недопущення виникнення аварійних ситуацій. Працівники підприємств, у свою чергу, мали змогу поставити посадовцям Управління актуальні для своєї професійної діяльності питання.

 

Довідково: Упродовж 2017 року загальна кількість посадових осіб, які пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці комісією Управління Держпраці у Чернігівській області склала 3157 осіб. Загальна кількість осіб, які пройшли спеціальне навчання та перевірку знань – 8548.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...