UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Державні інспектори надали консультативну допомогу керівному складу КП «Новозаводське»

Державні інспектори надали консультативну допомогу керівному складу КП «Новозаводське»

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, гігієни праці та експертизи умов праці з керівним складом та працівниками комунального підприємства «Новозаводське». Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, гігієни праці та експертизи умов праці з керівним складом та працівниками комунального підприємства «Новозаводське».

Фахівці Управління довели учасникам заходу основні вимоги «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» (НПАОП 0.00-1.02-08), вимоги Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 62 від 30.01.2013, надали роз’яснення стосовно безпечної експлуатації транспортних засобів, зокрема, основних вимог «Правил охорони праці на автомобільному транспорті» (НПАОП 0.00-1.62-12). Звернули увагу працівників на деякі питання безпеки під час експлуатації вантажно-підйомних кранів та автопідйомників.

 

  

 

Окремо учасники семінару-наради опрацювали питання порядку і термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг та компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці, проаналізували найбільш поширені проблемні моменти при призначенні працівникам пільг і компенсацій, обговорили механізми реалізації права працівників на пільгову пенсію та порядок її призначення.

 

 

Наприкінці зустрічі державні інспектори Управління наголосили на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки, законодавства про працю, закликали присутніх до актуалізації роботи за розглянутими на семінарі напрямками.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...