UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проведено виробничу нараду з працівниками лісового господарства

Проведено виробничу нараду з працівниками лісового господарства

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду з керівниками і працівниками Менського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Менарайагролісництво» за темою: «Безпека праці під час проведення лісосічних робіт та транспортування лісу». Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду з керівниками і працівниками Менського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Менарайагролісництво» за темою: «Безпека праці під час проведення лісосічних робіт та транспортування лісу».

Представники Управління проінформували учасників заходу про стан виробничого травматизму в лісовій промисловості за 2017 рік по Чернігівській області, проаналізували обставини та причини нещасних випадків з тяжкими та смертельними наслідками.

 

У ході семінару-наради учасники опрацювали основні заходи промислової безпеки та охорони праці під час транспортування лісу, вимоги «Правил дорожнього руху» до технічного стану транспортних засобів, обов’язки осіб, що відповідають за безпечне виконання робіт в електроустановках та вимоги охорони праці під час роботи з електроінструментом, обговорили вимоги електробезпеки на будівельних майданчиках.

Крім того, у рамках плану роботи фахівці Управління надали присутнім роз’яснення стосовно вимог «Правил безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00 – 1.76-15) та інших нормативно-правових актів з охорони праці щодо безпечної експлуатації газового обладнання.

 

Окремо увага працівників підприємства була привернута до організації обов’язкового контролю за використанням працівниками засобів індивідуального захисту, за дотриманням ними вимог особистої безпеки під час виконання будь яких робіт.

 

Підсумовуючи роботу, посадовці Управління вкотре наголосили на неухильному дотриманні працівниками підприємства вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, особливо на дільницях, де проводяться травмонебезпечні роботи, на проведенні постійного контролю за працівниками підприємства при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт та експлуатації автомобільного транспорту. Керівників підприємства закликали розробити додаткові заходи з охорони праці по недопущенню виробничого травматизму під час виконання лісосічних робіт, забезпечувати на дільницях належні умови відповідно до умов безпеки праці.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...