UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Інспектори праці роз’яснили вимоги трудового законодавства суб’єктам господарювання Чернігова

Інспектори праці роз’яснили вимоги трудового законодавства суб’єктам господарювання Чернігова

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у роботі семінару за темою «Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства України про працю» який проводився у приміщенні Деснянської районної у місті Чернігові ради для керівників та спеціалістів підприємств, установ, організацій району. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у роботі семінару за темою «Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства України про працю» який проводився у приміщенні Деснянської районної у місті Чернігові ради для керівників та спеціалістів підприємств, установ, організацій району.

Представники Управління надали учасникам семінару роз’яснення стосовно Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, розповіли про зміни у чинному законодавстві, що стосуються оплати праці найманих працівників, зокрема, щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3723 грн з 01.01.2018, а також про посилення відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства, розміри штрафних санкцій тощо.

  

Також у ході заходу йшлося про актуальні питання соціально-трудових відносин з врахуванням змін в чинному трудовому законодавстві, роботу органів державної влади та органів місцевого самоврядування стосовно легалізації заробітної плати і трудових відносин, обговорювалися практичні аспекти порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, здійснення контролю за достовірністю реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції та інші питання.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...