UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Фахівці Управління провели семінар-нараду з персоналом Чернігівського прикордонного загону

Фахівці Управління провели семінар-нараду з персоналом Чернігівського прикордонного загону

На запрошення керівництва Чернігівського прикордонного загону державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели з персоналом загону семінар-нараду з охорони праці, профілактики виробничого травматизму та умов праці. На запрошення керівництва Чернігівського прикордонного загону державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели з персоналом загону семінар-нараду з охорони праці, профілактики виробничого травматизму та умов праці.

Прикордонникам була доведена інформація стосовно стану виробничого травматизму на підприємствах, в установах і організаціях Чернігівської області у 2017 році, проаналізовані обставини та причини нещасних випадків. Були надані роз’яснення щодо порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

 

Крім того, посадові особи Управління довели учасникам семінару-наради останні зміни у діючому законодавстві, що стосуються проведення атестації робочих місць за умовами праці, обговорили порядок і терміни її проведення, повноваження атестаційної комісії та формування її складу.

 

Розглянули також і види пільг та компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці, вимоги нормативно-правових актів, відповідно до яких ці пільги та компенсації надаються працівникам. На конкретних прикладах державні інспектори провели аналіз проблемних питань у призначенні працівникам пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці, відповіли на ряд запитань учасників стосовно реалізації права працівника на пільгову пенсію та порядок її призначення.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...