UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Любі наші жінки!

Любі наші жінки!

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим, радісним весняним днем – 8 березня! Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим, радісним весняним днем – 8 березня!

У всі часи весна вважалася часом кохання, нового життя, перших квітів. І не випадково, напевно, саме тепер ми вітаємо жінок, адже вони втілюють у собі самі чудові весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість першого листя.

 

В українській традиції здавна повелося, що жінка є берегинею родинного вогнища. Незважаючи на жодні обставини життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя, дбають про тепло і затишок, добробут і красу в своїй оселі. І добре, що є світле весняне і бажане свято – свято надії, краси та мрій. Нехай цей весняний день завжди дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

 

Саме ви даєте чоловікам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, душевні сили – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

 

Нехай вас оточують турботою кохані, підтримують та поважають колеги, зігрівають своєю любов’ю рідні та близькі. Щиро бажаю, щоб кожний прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і душевним спокоєм!

 

Міцного вам здоров’я, радості, весняного настрою, достатку в родинах, творчого натхнення, успіхів та звершень у всіх благородних справах!

                                                                            

                                                                                    Начальник

                                                                                   Управління Держпраці

                                                                                   у Чернігівській області                

                                                                                  С.В. Дорошенко

 

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Детальніше...
09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі Детальніше...
Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+