UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Любі наші жінки!

Любі наші жінки!

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим, радісним весняним днем – 8 березня! Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим, радісним весняним днем – 8 березня!

У всі часи весна вважалася часом кохання, нового життя, перших квітів. І не випадково, напевно, саме тепер ми вітаємо жінок, адже вони втілюють у собі самі чудові весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість першого листя.

 

В українській традиції здавна повелося, що жінка є берегинею родинного вогнища. Незважаючи на жодні обставини життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя, дбають про тепло і затишок, добробут і красу в своїй оселі. І добре, що є світле весняне і бажане свято – свято надії, краси та мрій. Нехай цей весняний день завжди дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

 

Саме ви даєте чоловікам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, душевні сили – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

 

Нехай вас оточують турботою кохані, підтримують та поважають колеги, зігрівають своєю любов’ю рідні та близькі. Щиро бажаю, щоб кожний прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і душевним спокоєм!

 

Міцного вам здоров’я, радості, весняного настрою, достатку в родинах, творчого натхнення, успіхів та звершень у всіх благородних справах!

                                                                            

                                                                                    Начальник

                                                                                   Управління Держпраці

                                                                                   у Чернігівській області                

                                                                                  С.В. Дорошенко

 

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...