UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проведено тристоронню зустріч з питань легалізації трудових відносин

Проведено тристоронню зустріч з питань легалізації трудових відносин

Начальник Управління Держпраці у Чернігівській області Сергій Дорошенко разом із керівниками Головного управління ДФС і Управління Державної міграційної служби узяв участь у тристоронній зустрічі, присвяченій питанням легалізації трудових відносин, детінізації заробітної плати та дотримання норм законодавства іноземними громадянами, що перебувають на території області. Начальник Управління Держпраці у Чернігівській області Сергій Дорошенко разом із керівниками Головного управління ДФС і Управління Державної міграційної служби узяв участь у тристоронній зустрічі, присвяченій питанням легалізації трудових відносин, детінізації заробітної плати та дотримання норм законодавства іноземними громадянами, що перебувають на території області.

У ході спілкування учасники напрацювали спільні вектори роботи стосовно об’єднання зусиль та можливостей з метою недопущення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, виявлення фактів виплат неофіційної заробітної плати, нелегального працевлаштування іноземних громадян та порушення строків перебування іноземців на території України. Крім того, було визначено ряд критеріїв відбору підприємств, установ і організацій для проведення спільних перевірок, серед яких невідповідність кількості найманих працівників виду заявленої діяльності, виплата заробітної плати менше мінімально встановленого рівня та надання звітності з нульовими показниками.

 

У підсумку зустрічі сторони ухвалили рішення про підписання трьохстороннього Меморандуму про співпрацю, а також узгодили стратегічні напрямки спільних перевірочних заходів і циклу роз’яснювальних семінарів за участю фахівців трьох відомств.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...