UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

У Ніжинській школі обговорювали проблеми захисту і здоров’я молодого покоління

У Ніжинській школі обговорювали проблеми захисту і здоров’я молодого покоління

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні «круглого столу», який проводився до Дня охорони праці в Україні на базі Ніжинської загальноосвітньої школи № 15. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні «круглого столу», який проводився до Дня охорони праці в Україні на базі Ніжинської загальноосвітньої школи № 15.

На заході були також присутні посадовці Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Чернігівський області, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Ніжинської міської ради, органів соціального захисту населення, керівники, відповідальні за охорону праці особи закладів освіти, підприємств, установ та організацій міста.

Представники Управління Держпраці у Чернігівській області ознайомили учасників «круглого столу» з тезами звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році Дня охорони праці в Україні, довели статистику нещасних випадків на підприємствах Чернігівщини, розповіли про сучасні вимоги системи контролю за охороною праці.

Під час дискусії присутні обговорювали актуальні питання молодіжної і дитячої праці у рамках євроінтеграційних процесів, зокрема, особливості прийняття на роботу учнівської та студентської молоді, дотримання їх трудових прав, підготовку кваліфікованих кадрів для підприємств, залучення молоді до виробничого процесу в сучасних соціально-економічних умовах. Йшлося також про профілактику невиробничого травматизму і дотримання безпеки життєдіяльності у закладах освіти.

Крім того, програма дня передбачала низку інших заходів для учнів, вчителів та гостей, що проводилися у приміщенні школи: відкриті уроки, виховні години, квест-гра «Безпека життя», інтерактивне дослідження-практикум «Захищена праця – безпека життя», творчий виступ учнів школи «Захищене і здорове покоління». Була організована презентація учнівських творчих робіт «Охорона праці очима дітей» та літературна виставка шкільної бібліотеки.

Завершував роботу показ шкільного учнівського відеорепортажу з питань охорони праці, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності «Світлини дня».