UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

трагічні випадки

Нещасний випадок в ПрАТ "Чернігівський МК та МО"

Нещасний випадок в ПрАТ Нещасний випадок в ПрАТ "Чернігівський МК та МО"

11.11.2020 маляр ПрАТ «Завод МК і МО» (м. Чернігів) під час виконання вантажно-підіймальних робіт за допомогою крану, що керується з підлоги, отримав тяжкі травми від яких помер внаслідок падіння металевої конструкції.

Смертельний нещасний випадок в ТОВ «Чернігівський ковальський завод»

Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод»

06.11.2020 різальник металу на ножицях та пресах  ТОВ «Чернігівський ковальський завод»  під час різання металу на прес-ножицях отримав тяжкі травми ймовірно внаслідок відриву металевого сколу від заготовки, який влучив в сонну артерію потерпілого. Під час транспортування потерпілого до лікарні він помер в автомобілі швидкої медичної допомоги.

Смертельний нещасний випадок в ТОВ «Гетьманське»

Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське»

21.08.2020 механізатор-тракторист ТОВ «Гетьманське» під час розчищення сільськогосподарських угідь від чагарників, за допомогою трактора ДТ-75, випав з кабіни потрапивши під гусениці трактора, яким він керував, отримавши тяжкі травми від яких помер в автомобілі швидкої медичної допомоги по дорозі до лікарні.

Нещасний випадок в ДП «Семенівкарайагролісгосп»

Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп»

13.08.2020 лісоруб ДП «Семенівкарайагролісгосп» під час звалювання сухостійного дерева внаслідок падіння гілки звалюваного дерева отримав тяжкі травми голови від яких помер на місці події.

Нещасний випадок на підприємстві

Нещасний випадок стався в ПП Нещасний випадок стався в ПП "Скорпіон Плюс"

10.07.2020 інженер ПП «Скорпіон Плюс» під час виконання робіт з монтажу охоронної сигналізації приватного будинку впав у підвальне приміщення отримавши тяжкі травми. Автомобілем швидкої медичної допомоги потерпілого доправлено до КНП «Чернігівська обласна лікарня», де від отриманих травм він помер.

Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер"

Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер"

06.04.2020 слюсар-ремонтник СТОВ «Інтер» (м. Ічня), перебуваючи на норійній вежі елеватора без засобів індивідуального захисту, оступився та впав з висоти 15 м, внаслідок чого отримав тяжкі травми, від яких помер в КНП «Ічнянська ЦРЛ» 07.04.2020.

Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор"

Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор"

05.03.2020 апаратник оброблення зерна ПрАТ «Млибор» (м. Чернігів) перебуваючи на даху залізничного вагону відкривав кришку люка за допомогою лома внаслідок чого впав з вагону отримавши тяжкі травми. Потерпілого автомобілем швидкої медичної доправлено до КНП «Чернігівська обласна лікарня», де 21.03.2020 він помер.

Загинув водій філії «Сосницька дорожньо-експлуатаційна дільниця»

Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський

12.03.2020 водій філії «Сосницька дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Чернігівський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» під час виконання ремонтних робіт при піднятому кузові вантажного автомобіля КРАЗ-65055 отримав травми несумісні з життям внаслідок опускання кузова.

Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті

Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті.

05.02.2020 лісоруб ФОП Байдак Є.М. на лісосіці в Ріпкинському районі під час звалювання дерева отримав тяжкі травми голови внаслідок падіння гілки звалюваного дерева. Потерпілого було доправлено до КНП «Чернігівська обласна лікарня», де 09.02.2020 він помер під час лікування.

Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП

Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП.

03.12.2019 соціальний робітник Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради рухаючись на службовому велосипеді по автомобільній дорозі в с. Тютюнниця Корюківського району потрапила в дорожньо-транспортну пригоду внаслідок зіткнення з зустрічним автомобілем. Від отриманих травм соціальний робітник померла на місці події.

Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради

Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради

29.07.2019 робітник з благоустрою Комунального підприємства Куликівської селищної ради під час обпилювання гілок дерев отримав тяжкі травми та був доставлений до лікарні, де 02.08.2019 від отриманих травм помер.

Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП

Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське"

25.07.2019 рухаючись між об’єктами обслуговування в м. Ічня Чернігівської області начальник служби безпеки ПОСП «Ічнянське» керуючи службовим автомобілем Нива-2121 потрапив в дорожньо-транспортну пригоду внаслідок зіткнення з причепом зустрічного вантажного автомобіля КАМАЗ та від отриманих травм помер на місці події.

Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"

Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"

08.07.2019 електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв ВП Корюківський РЕМ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» під час виконання ремонтних робіт на ПЛ-0,4 кВ був смертельно травмований електричним струмом внаслідок не виконання технічних заходів з убезпечення проведення робіт на робочому місці.

Смертельний нещасний випадок стався під час обслуговування автомобіля

Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф»

22.05.2019 водій автотранспортних засобів Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Семенівського району під час техічного обслуговування автомобіля ЗІЛ-131 отримав тяжкі травми, від яких помер на місці події внаслідок некерованого руху автомобіля, що знаходився на нерівній поверхні та не був загальмований стоянковим гальмом.

Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті працівника

Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті працівника Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті працівника

21.05.2019 слюсар-ремонтник ТОВ «ТД «ІНТЕРЕЛЕКТРО» (м. Прилуки) під час виконання токарних робіт на металорізальному верстаті 16К20, внаслідок недотримання вимог безпеки, отримав травматичну ампутацію руки та травми голови. Потерпілого автомобілем швидкої медичної допомоги було доправлено до Прилуцької ЦМЛ, де він помер.

Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Чернігівський механічний завод"

Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Чернігівський механічний завод"

15.05.2019 слюсар механоскладальних робіт ПрАТ «Чернігівський механічний завод» потрапив під колеса навантажувача внаслідок чого отримав травми ніг. Потерпілого було доставлено до КНП «Чернігівська міська лікарня № 2», де він помер.

Смертельний випадок в КП «Вербівка» Ріпкинського району

Смертельний випадок в КП «Вербівка» Ріпкинського району Смертельний випадок в КП «Вербівка» Ріпкинського району

08.05.2019 під час догляду за худобою директора КП «Вербівка» Ріпкинського району було смертельно травмовано бугаєм-плідником.

Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба

Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба в Новгород-Сіверському районі. Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба в Новгород-Сіверському районі.

14.02.2019 при виконанні лісосічних робіт лісоруб Новгород-Сіверського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства "Новгород-Сіверськрайагролісгосп" Селезень В.М отримав травму голови падаючим, завислим деревом. При транспортуванні потерпілого до лікарні, Селезень В.М. помер в автомобілі швидкої медичної допомоги.

Смертельний нещасний випадок на будівництві

Смертельний нещасний випадок на будівництві ТОВ Смертельний нещасний випадок на будівництві ТОВ "ОСНОВА-БУД-7"

11.02.2019 муляр ТОВ "ОСНОВА-БУД-7"  Хрол С.В. під час виконання будівельних робіт впав з висоти монтажного горизонту 11 поверху житлового будинку, що будується, внаслідок чого отримав травми несумісні з життям. Лікар швидкої медичної допомоги, прибувши на місце події, констатував смерть Хрола С.В.

На прилеглій території корпорації "Укртрансбуд" стався смертельний нещасний випадок

На прилеглій території корпорації  На прилеглій території корпорації "Укртрансбуд" 14 січня поточного року стався смертельний нещасний випадок

Водій автотранспортних засобів корпорації "Укртрансбуд" Бовда М.Л. під час виконання робіт з очищення кузова автомобіля-самоскида МАЗ отримав бортом кузова травму голови не сумісну з життям. Лікар швидкої медичної допомоги, прибувши на місце події констатував смерть Бовди М.Л.

Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП

Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП

04.07.2018 завідувачка амбулаторно-поліклінічного відділення КЗ «Обласний центр з профілактики та боротьби зі Снідом» Малюта О.Я., рухаючись у відрядження приватним автомобілем «GEELY» разом з двома іншими пасажирами - членами Всеукраїнської благодійної організації «Всесвітня мережа людей, що живуть з ВІЛ/Снідом», потрапила в дорожньо-транспортну пригоду внаслідок лобового зіткнення автомобіля «GEELY» з автомобілем «ГАЗЕЛЬ». Малюта О.Я., водій автомобіля «GEELY» та два члени Всеукраїнської благодійної організації «Всесвітня мережа людей, що живуть з ВІЛ/Снідом» від отриманих травм загинули.

Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева

Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева

Під час виконання робіт зі звалювання сухого дерева заточувальник стрічкових пил ПАТ "АТП № 2562" Петренко О.Ф. був смертельно травмований частиною падаючого дерева. Лікарі швидкої медичної допомоги прибувши на місце події констатували смерть Петренка О.Ф.

Нещасний випадок внаслідок електротравми

Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми

Апаратник оброблення зерна ТОВ "Чернігівський елеватор" Зимоздра О.П. був виявлений в приміщенні електрощитової без ознак життя. Причина смерті - ураження електричним струмом.

ПОСП "Ічнянське"

Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП

Працівники ПОСП "Ічнянське" рухаючись по автомобільній дорозі Іржавець-Гужівка-Ічня на роботу в службовому автомобілі Volkswagen T5 до м. Ічня потрапили в дорожньо-транспортну пригоду в результаті зіткнення з зустрічним вантажним автомобілем Hyundai. Внаслідок ДТП працівники ПОСП "Ічнянське" отримали травми різного ступеню тяжкості, водій ПОСП "Ічнянське" Єфіменко Л.В. від отриманих травм помер в КЛПЗ "Ічнянська ЦРЛ"

Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району

Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району

17.01.2018 тракторист ФГ «Білі Роси»  Коропського району Коваль В.Ф.,  під час пересування по автомобільній дорозі Оболоння-Понорниця, за кермом трактора Т-150К, не впорався з керуванням, з'їхав в кювет та перекинувся. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди  Коваль В.Ф. загинув на місці події.

Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області

Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області

16.01.2018 в м. Корюківка під час розвантаження дерев'яних колод з автомобіля відбулося їх обрушення, внаслідок чого підсобний працівник Мацков С.О., 1971  року народження,  отримав закриту травму грудної клітки. Каретою швидкої медичної допомоги потерпілого було доправлено до Корюківської ЦРЛ. Перебуваючи на лікуванні в Корюківській ЦРЛ  18.01.2018 Мацков С.О. помер.

Смертельний випадок в ТОВ "Армійське"

09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі

Підсобний працівник ТОВ "Армійське" Молчанович К.М., працюючи на зерновому складі підприємства, потрапила під вантажний автомобіль ГАЗ-53, внаслідок чого отримала травми, несумісні з життям. Викликаний лікар швидкої медичної допомоги констатував смерть Молчанович К.М.

Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано

Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано

9 жовтня поточного року вантажник ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" Дарнопих О.Г. був засипаний щебнем при розвантаженні залізничного вагону. Після вивільнення із-під щебня потерпілого лікарі швидкої медичної допомоги констатували смерть Дарнопиха О.Г.

Смертельний нещасний випадок в ПБП "Вимал" БК "Вималспецбуд"

Загинув машиніст крану. Загинув машиніст крану.

Під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт 01.08.2017 відбулося перевертання крану автомобільного КТА-25 рег. № 4839, внаслідок чого смертельно травмовано машиніста крану автомобільного філії   ПБП "Вимал" БК "Вималспецбуд" Надточія С.М.

17 червня працівники ТОВ "НОСІВКА АГРО" отримали вогепальні поранення

17 червня працівники ТОВ 17 червня працівники ТОВ "НОСІВКА АГРО" отримали вогнепальні поранення внаслідок протиправних дій невстановленої особи

Працівники ТОВ "НОСІВКА АГРО" Глибовець В.О. та Гордієнко В.М. під час виконання робіт по внесенню гербицидів на полі № 221 в с. Адамівка Носівського району Чернігівської області  отримали поранення від травматичної зброї внаслідок нападу невстановленої особи.

Нещасний випадок зі смертельним наслідком трапився 03.05.2017 в ПАТ "Чернігівгаз"

Нещасний випадок стався в слюсарному цеху групи комплексного приладового обслуговування Ніжинської дільниці Служби контролю за виробництвом ПАТ Нещасний випадок стався в слюсарному цеху групи комплексного приладового обслуговування Ніжинської дільниці Служби контролю за виробництвом ПАТ "Чернігівгаз"

Під час зачищення кабелю монтер групи комплексного приладового обслуговування Ніжинської дільниці Служби контролю за виробництвом ПАТ "Чернігівгаз" Власов В.Д. поранив себе ножем у черевну порожнину. Був доставлений до Ніжинської ЦМЛ, де проходив лікування. 07.05.2017 потерпілий помер. Згідно лікарського свідоцтва про смерть від 08.05.2016 № 112, виданого Ніжинським міжрайонним відділенням обласної СМЕ, смерть настала внаслідок порушення кровообігу, дилятаційної кардіоміопатії.

Випадок смерті в СТОВ "Україна" Бахмацького району

Працівник знайдений без ознак життя в приміщенні адміністративної будівлі свино-товарної ферми СТОВ Працівник знайдений без ознак життя в приміщенні адміністративної будівлі свино-товарної ферми СТОВ "Україна"

Технолог-консультант по вирощуванню свиней Божко В.П. був знайдений без ознак життя  у спеціальному відведеному приміщенні адмінбудівлі СТОВ "Україна", де проживав. Згідно лікарського свідоцтва від 10.03.2017 № 63, виданого Бахмацькою амбулаторією ЗПСМ причина смерті - атеросклеротичний кардіосклероз з гіпертонічною хворобою.

Нещасний випадок в ТОВ "Екострім"

05.02.2016 трапився нещасний випадок з тяжкими наслідками в цеху по виробництву паливних гранул ТОВ 05.02.2016 трапився нещасний випадок з тяжкими наслідками в цеху по виробництву паливних гранул ТОВ "Екострім"

При спробі потрапити ззовні в приміщення цеху через технологічний отвір, який знаходиться над шнеком, гр. Нікулін Д.В. послизнувся та попав обома ногами в працюючий шнек, внаслідок чого отримав травми нижніх кінцівок.

Нещасний випадок з тяжкими наслідками стався у ТОВ "Варин Агро" Варвинського району

20.01.2017 при зачистці металевої ємності стався нещасний випадок 20.01.2017 при зачистці металевої ємності стався нещасний випадок

20.01.2017 при зачистці металевої ємності для зберігання зерна апаратник оброблення зерна Ворона О.М. оступившись на вигрузному люці, потрапив лівою ногою до працюючого ланцюгового транспортеру, внаслідок чого отримав  травматичну ампутацію стопи.

Смертельний нещасний випадок в Ріпкинському районі

Смертельний нещасний випадок стався 17.01.2017 в Ріпкинському районі Чернігівської області Смертельний нещасний випадок стався 17.01.2017 в Ріпкинському районі Чернігівської області

17.01.2016 на господарському дворі КП "Сиберізьке" під час догляду за худобою директор КП "Сиберізьке" Кезля В.Л. був смертельно травмований бугаєм.

Смертельний нещасний випадок стався у ФГ "Липоворізьке"

12.01.2016 загинув працівник ФГ 12.01.2016 загинув працівник ФГ "Липоворізьке"

Механік ФГ "Липоворізьке" Дубиленко В.А. був смертельно травмований під час пограбування адміністративного приміщення ФГ "Липоворізьке"

Загинув у ДТП

03.01.2017 загинув у ДТП голова Бахмацької районної ради 03.01.2017 загинув у ДТП голова Бахмацької районної ради

Голова районної ради Кочерга В.А. перебуваючи за кермом службового автомобіля ГАЗ-3110, потрапив у ДТП на146 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ поблизу с. Алтинівка Кролевецького району Сумської області, внаслідок чого загинув.

Смертельний нещасний випадок стався в ТОВ "АгроКІМ" Прилуцького району

Смертельний нещасний випадок стався в ТОВ Смертельний нещасний випадок стався в ТОВ "АгроКІМ"

09.12.2016 під час ремонту автомобіля САЗ-3309 (держ. номер АА6728ОА), що належить ТОВ "АгроКІМ", водій автотранспортних засобів Палівода В.А. був травмований внаслідок некерованого руху автомобіля.  Під час транспортування каретою швидкої медичної допомоги до Прилуцької ЦРЛ Палівода В.А. від отриманих травм помер.

Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП

Груповий нещасний випадок (ДТП) стався 02.12.2016 поблизу м. Бобровиця Чернігівської області Груповий нещасний випадок (ДТП) стався 02.12.2016 поблизу м. Бобровиця Чернігівської області

Працівники філії НТКУ "Чернігівська регіональна дирекція" редактор Щербина М.Л., редактор Левочко А.О. та телеоператор Поліщук О.Г. прямуючи службовим транспортом у відрядження до м. Бобровиця,  потрапили в ДТП та отримали травми різного характеру.

Внаслідок вибуху снаряду постраждалі 4 особи

Внаслідок вибуху снаряду на території ВАТ Внаслідок вибуху снаряду на території ВАТ "Чернігівське Хімволокно" в прміщенні, що орендує ФОП Кузьмінський О.В., постраждалі 4 особи

25.11.2016 під час виконання робіт з сортування та фасування торфу від вибуху артилерійського снаряду калібром 76 мм часів Другої Світової війни отримали травми різного ступеня тяжкості працівники ФОП Кузьмінський О.В.:  Чава В.В. (1992 р.н.), Ківін Д.В. (1989 р.н.), Воршулов Є.Н. (1978 р.н.), Гальчук Р.С. (1992 р.н.). Каретою швидкої медичної допомоги всі постраждалі були доставлені до лікарень м. Чернігова.

Смертельний нещасний випадок в ДП "Чернігівське лісове господарства"

Лісоруб смертельно травмований падаючим деревом під час суцільної санітарної рубки кв. 114 Любецького лісництва Лісоруб смертельно травмований падаючим деревом під час суцільної санітарної рубки кв. 114 Любецького лісництва

27 жовтня поточного року під час виконання лісосічних робіт лісоруб Васеко М.М. був травмований падаючим деревом та доставлений до КЛПЗ "Чернігівська обласна лікарня", де 17 листопада 2016 помер.

Смертельний нещасний випадок у ФОП Тужик І.Ю. в м. Мена

Смертельний нещасний випадок у ФОП Тужик І.Ю. в м. Мена Смертельний нещасний випадок у ФОП Тужик І.Ю. в м. Мена

07.11.2016 працівник Мідянка В.В. виконуючи за цивільно-правовою угодою з ФОП Тужиком І.Ю. роботи з технічного обслуговування зерносушильного комплексу був засипаний зерном. Згідно лікарського свідоцтва про смерть, виданого КЗ "ЧОБ СМЕ", причиною смерті стала механічна асфіксія через здавлення грудної клітини.

Працівник ТОВ "Земля і Воля" загинув внаслідок наїзду автомобіля

Працівник ТОВ Працівник ТОВ "Земля і Воля" загинув внаслідок наїзду автомобіля

Після закінчення робочого дня 18.10.2016 слюсар ТОВ "Земля і Воля" Коробка В.В. отримав закриту черепно-мозкову травму внаслідок наїзду автомобіля підприємства САЗ-3507 (держ. номер 9238ЧНН) та був доставлений до Бобровицької ЦРЛ, де 24.10.2016 від отриманих травм помер.

Груповий нещасний випадок в приймально-апаратному цеху ПАТ "Чернігівський молокозавод"

Груповий нещасний випадок стався 21 вересня поточного року в приймально-апаратному цеху ПАТ Груповий нещасний випадок стався 21 вересня поточного року в приймально-апаратному цеху ПАТ "Чернігівський молокозавод"

При проведенні технологічного процесу пастеризації та охолодження молочних продуктів у танках, при відкритті вентилю з гарячою водою, зірвався кран та гаряча вода потрапила на апаратників Католик В.С. та Лобас В.М., внаслідок чого вони отрмали опіки різних ступенів тяжкості.

Внаслідок порушення технологічного процесу загинув працівник

Смертельний нещасний випадок стався 12.07.2016 в СТОВ Смертельний нещасний випадок стався 12.07.2016 в СТОВ "Доч-Хліб" Борзнянського району Чернігівської області

Під час накачування шини демонтованого тракторного колеса відбулося руйнування  диску, частина якого відлетіла та вдарила Корецького М.М., завдавши черепно-мозкової травми. Потерпілого було доставлено до Борзнянської ЦРЛ, де він помер.

Смертельний нещасний випадок у загоні МНС в м. Ніжин

13.04.2016 о 6 год. 50 хв. слюсар-ремонтник Шкарупа А.В. спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України був виявлений в приміщенні  бойлерної без ознак життя. Викликаний лікар швидкої медичної допомоги констатував смерть Шкарупи А.В. Згідно лікарського свідоцтва про смерть від 13.04.2016 № 274, виданого Ніжинським міжрайонним відділенням СМЕ, причина смерті - перелам основи черепу, травматичний субарихноїдальний крововилив, ймовірно внаслідок падіння потерпілого.

Смертельний випадок через отруєння чадним газом

Смертельний випадок через отруєння чадним газом Смертельний випадок через отруєння чадним газом

Через використання саморобного газовикористовуючого обладнання, що призвело до отруєння чадним газом, у власному будинку 02.03.2016 загинув мешканець м. Чернігова Карпенко В.М. 1953 року народження. Для розслідування всіх обставин та причин цього випадку Управлінням Держпраці у Чернігівській області створена комісія.

Груповий нещасний випадок (ДТП) зі смертельними наслідками

Груповий нещасний випадок (ДТП) зі смертельними наслідками Груповий нещасний випадок (ДТП) зі смертельними наслідками

По дорозі з роботи автомобіль ВАЗ-2121 держ. номер СВ 1680 АВ під керуванням голови ПСП "Колос" Клюя В.О. потрапив у ДТП, внаслідок чого водій та 2 пасажири загинули на місці пригоди, третього пасажира госпіталізовано до  лікарні.

На Волині загинув працівник з Чернігівщини

На Волині загинув працівник з Чернігівщини На Волині загинув працівник з Чернігівщини

Менеджер зі збуту ТОВ "АПБ-Цегла" Роменець Р.І. загинув в результаті ДТП на Волині, перебуваючи на пасажирському місці службового автомобіля Chevrolet Lachetti, держ номер СВ 2546АТ.

Природня смерть в ТОВ "ІБІС ГАРД"

Природня смерть в ТОВ Природня смерть в ТОВ "ІБІС ГАРД"

11.11.2015 під час виконання службових обов'язків охоронник торгово-розважального центру "Голівуд" Кауман К.І. втратив свідомість. Лікар викликаної швидкої медичної допомоги констатував смерть Каумана К.І. Ймовірна причина смерті - гостра серцево-судинна недостатність.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок в ПрАТ Нещасний випадок в ПрАТ "Чернігівський МК та МО" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Детальніше...
Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Детальніше...

Всi випадки...