Держпраці продовжує інформувати працівників та роботодавців

07 листопада 2022

Держпраці продовжує інформувати та консультувати працівників і роботодавців щодо вимог законодавства про працю та охорону праці в умовах воєнного стану. Вже понад 320 тисяч людей скористалися сервісом онлайн консультування «інтерактивний інспектор». Тривають інформаційні кампанії щодо протидії незадекларованій праці та торгівлі людьми з метою трудової експлуатації. Інспекторами праці проведено майже 125 тисяч інформаційних відвідувань роботодавців.

Центром інформаційної роботи Держпраці є інформпортал https://pratsia.in.ua. Майже 50 тисяч користувачів вже ознайомилися із його можливостями.  

Наразі портал став ще більш інформативним та сучасним. Він не лише змінив дизайн, а і доповнений новою рубрикою «Виходь на світло. Як декларувати працю?». У цій рубриці кожен може отримати інформацію про процедури оформлення трудових відносин в умовах воєнного стану. В подальшому кількість рубрик та охоплених напрямів зростатиме для зручності користувачів.

Як і раніше, за допомогою порталу легко знайти контакти сервісу онлайн консультування «інтерактивний інспектор», відповіді на найпоширеніші питання з питань охорони праці та трудових відносин, дізнатися про безпечну організацію робіт та як уберегти себе і близьких від ризиків примусової праці.

Більше інформації на https://pratsia.in.ua