Аграріям Прилуччини надали консультативну допомогу

21 червня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели черговий превентивний захід з питань організації безпеки виробничого процесу в умовах воєнного стану.

Цього разу вони консультували керівний склад і працівників одного з агропромислових підприємств міста Прилуки.

Учасники обговорили безпечні та безаварійні умови праці на виробництві, мінімізацію ризиків виникнення нещасних випадків під час проведення робіт в умовах воєнних (бойових) дій в Україні.

Присутнім доведені основні заходи безпеки при роботах по зберіганню зернових згідно з Правилами охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна (НПАОП 15.0-1.01-17), вимоги безпеки під час проведення ремонтних робіт, а також під час проведення робіт на елеваторі.

Державні інспектори висвітлили питання безпечної експлуатації обладнання АГЗП, довели технологічну послідовність виконання робіт під час наповнення автомобільних балонів зрідженим газом, наголошуючи на неприпустимості наповнення на АГЗП зрідженим газом балонів, які не призначені для використання на автотранспорті.

Також увагу присутніх звернули на те, що наказом Міністерства соціальної політики України № 333 від 05.03.2018 року затверджені Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18). Обговорили вимоги при експлуатації, утриманні та обслуговуванні посудин, що працюють під тиском та зміни, які викладені в цих правилах.

Наприкінці учасники заходу опрацювали зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, які внесені постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2022. № 357 на період воєнного стану.