Актуальні проблеми тергромад обговорили в Чернігівській облдержадміністрації

11 червня 2021

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Олександр Тищенко взяв участь в онлайн-нараді голови Чернігівської обласної державної адміністрації Анни Коваленко з керівниками територіальних громад Ніжинського, Новгород-Сіверського, Корюківського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Теми обговорення стосувалися практично кожної сфери життєдіяльності громад. Так, йшлося про зайнятість населення, основні заходи з подолання безробіття та інструменти підтримки бізнесу на регіональному рівні, дотримання вимог природоохоронного законодавства, результати моніторингу спроможності, регуляторну політику тощо.

Олександр Тищенко доповів учасникам наради про План спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці по Чернігівській області на 2021 рік, ознайомив з його особливостями і основними напрямками, розповів про його складові – інформаційну та інспекційну кампанії, а також про проведену з початку 2021 року фахівцями Управління Держпраці у Чернігівській області роботу в рамках реалізації Плану.

Крім того, він звернувся до голів об’єднаних тергромад області щодо активного залучення їх до цієї роботи, зазначивши при цьому, що чим більше жителів громади будуть офіційно працевлаштовані, тим більше податків буде сплачено до бюджету громади, що, відповідно, сприятиме її розвитку.

Наприкінці заходу учасники домовилися обговорити проблеми, які заважають економічному та соціальному розвитку, та шляхи їх розв’язання окремо з кожною конкретною громадою із залученням соціальних партнерів та представників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.