Безпека під час експлуатації та обслуговування ліфтів – на контролі Держпраці

09 березня 2021

З метою надання практичної допомоги у рамках системної превентивної роботи державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели інструкторсько-методичне заняття з керівництвом, інженерно-технічним складом та електромеханіками ТОВ «Центрліфт» міста Чернігова, що займається технічним обслуговуванням ліфтів.

У ході проведення заняття учасники відпрацювали питання якісного проведення робіт на ліфтовому обладнанні після здійснення модернізації та капітальних ремонтів ліфтів. Особливу увагу було звернуто на обслуговування приладів та пристроїв безпеки ліфтів, надійність їх спрацювання під час виникнення аварійних ситуацій.

Одночасно на прикладі ліфта учасники заходу відпрацювали дії електромеханіків у разі використання пристрою для аварійного пересування кабіни ліфта вручну.

У підсумку працівники Управління вкотре наголосили на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації та обслуговування ліфтів, підкреслюючи підвищений рівень відповідальності працівників при виконанні зазначених робіт.