Боротьба із торгівлею людьми – лише спільними зусиллями!

21 вересня 2023

На Чернігівщині тривають інформаційно-профілактичні заходи стосовно боротьби із кримінальними правопорушеннями, пов’язаними з торгівлею людьми.

Так, державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області Центрального міжрегіонального управління Держпраці спільно з посадовцями одного з районних відділів поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області взяли участь у нараді, присвяченій зазначеному питанню.

Учасники наради обговорили основні напрямки державної політики у сфері боротьби з торгівлею людьми, розглянули причини й наслідки цього негативного явища в умовах сьогодення.

Представники Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області звернули увагу на окремі, найбільш вразливі категорії громадян, які найчастіше потрапляють в ситуації торгівлі людьми.

За результатами наради учасники погодили спільні профілактичні заходи, що проводитимуться обома відомствами, зокрема, щодо відвідування юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців на території низки об’єднаних територіальних громад з метою зниження ризиків примусової праці і торгівлі людьми.