Будівельників Чернігівщини консультують стосовно дотримання вимог електробезпеки

08 вересня 2022

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели офлайн-cемінар і технічну консультацію на робочому місці з керівним складом та працівниками одного з підприємств будівельної галузі Чернігівщини.

У ході спілкування особливу увагу учасників звернули на неухильне дотримання вимог Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13). Також розяснили вимоги розділу 6.7 Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21.-98), а саме, роботи з електроінструментом, трансформаторами, перетворювачами, переносними світильниками, переносними електричними машинами та електрозварювальним устаткуванням

Окрім  того, опрацювали низку нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Також представникам підприємства нагадали про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і закликали користуватися порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.