Держпраці продовжує консультації підприємств стосовно правил безпеки систем газопостачання

02 вересня 2022

У рамках проведення робочих нарад посадовці Управління Держпраці у Чернігівській області обговорюють з колективами підприємств усіх форм власності технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами, надають роз’яснення з питань технічного стану газопроводів (підземних, надземних, наземних та ввідних) і споруд. Розповідають про умови експлуатації теплогенераторів сезонної дії та регламентні (підготовчі) роботи перед початком опалювального сезону.

Посадовці звертають увагу на те, що всі газопроводи і установки відповідно до вимог правил безпеки систем газопостачання, які використовують природний газ, підлягають періодичному технічному обслуговуванню і ремонту у строки, що зазначені в паспортах або інструкціях заводів-виробників обладнання, приладів, апаратів з урахуванням місцевих вимог експлуатації. Технічне обслуговування необхідно здійснюватине рідше ніж один раз на місяць, а поточний ремонт – не рідше, нід один раз на 12 місяців.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.