Для колективу підприємства харчової промисловості проведено інформаційний захід

08 березня 2023

Із колективом одного з підприємств харчової промисловості Чернігівщини фахівці Управління провели семінар-нараду з питань охорони праці і промислової безпеки, законодавства про працю.

У рамках програми семінару-наради, безпосередньо на робочих місцях, з учасниками були опрацьовані вимоги НПАОП 15.8-1.27-02 “Правила безпеки для виробництва хліба, хлібобулочних та макаронних виробів”, інших нормативно-правових актів, надані роз’яснення НПАОП 0.00-4.12-05 “Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”.

Учасники заходу також приділили увагу стану виробничого травматизму в галузі упродовж 2022 року, розглянули типові порушення та їхні наслідки. Особливу увагу посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Також інспектори надали роз’яснення переваг офіційного працевлаштування, розповіли про ризики і наслідки незадекларованої праці, про переваги офіційного працевлаштування працівників, гарантії гідних умов праці, захист трудових прав, соціальні гарантії для найманих працівників. Окремо надали роз’яснення як не потрапити у трудове рабство та мінімізувати ризики від примусової праці й торгівлі людьми.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.