До Дня охорони праці проведено зустрічі з учнями ліцеїв Чернігівщини

22 квітня 2024

У рамках відзначення Дня охорони праці в Україні, а також з метою привернення уваги молоді до питання безпеки праці й запобігання виробничого травматизму, державні інспектори відділу безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області проводять зустрічі з вихованцями професійно-технічних навчальних закладів.

Цього разу посадовці спілкувалися з учнями одного з будівельних ліцеїв та ліцею залізничного транспорту.

Учасникам були доведені вимоги чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки, зокрема, під час експлуатації обладнання, машин та механізів підвищеної небезпеки, доведено стан виробничого травматизму в закладах освіти, проведений аналіз типових порушень та їх правових наслідків. Говорили про порядок проведення навчання, перевірки знань та інструктажів з питань охорони праці, використання засобів індивідуального захисту, про організацію заходів безпеки освітньо-виробничого процесу.

Окрему увагу приділяли питанню створення на підприємстві належних, безпечних і здорових умов праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.