Електромонтажному підприємству надали технічну консультацію

10 жовтня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели технічну консультацію на робочому місці з працівниками електромонтажного підприємства Чернігівщини.

Зокрема, увагу приділили питанням організації та безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах і комплексному розподільчому устаткуванні. Державні інспектори надали роз’яснення стосовно організаційних і технічних заходів, що убезпечують працівників під час роботи та створюють безпечні умови виконання робіт (ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98).

Також опрацювали низку нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Представники Управління вкотре наголосили на необхідності запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

https://pratsia.in.ua/