Інформаційна робота у рамках кампанії “Виходь на світло!” триває

06 березня 2023

Державними інспекторами Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у рамках заходу «Виходь на світло» проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань додержання вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.

Так, під час спілкування з колективом підприємства харчової промисловості Чернігова інспектори надали роз’яснення переваг офіційного працевлаштування, розповіли про ризики і наслідки незадекларованої праці, про переваги офіційного працевлаштування працівників, гарантії гідних умов праці, захист трудових прав, соціальні гарантії для найманих працівників. Також звернули увагу на різницю між укладеним трудовим та цивільно-правовим договорами і правові наслідки порушень відповідних вимог законодавства.

Окремо надали роз’яснення як не потрапити у трудове рабство та мінімізувати ризики від примусової праці й торгівлі людьми.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/  та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/