Із будівельниками Чернігова провели інформаційний захід

28 червня 2023

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду з колективом одного з підприємств будівельної галузі міста Чернігова.

Йшлося про порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів. Окрім того, фахівці Управління довели учасникам вимоги відповідних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки з метою запобіганню виникнення нещасних випадків, аварійних ситуацій чи аварій.

Також було наголошено, що під час виконання робіт підвищеної небезпеки необхідно врахувати індивідуальні особливості кожного з працівників. До складних і небезпечних робіт слід залучати лише тих осіб, які мають відповідну підготовку, кваліфікацію та допуски. Перед початком роботи слід обов’язково поводити відповідні інструктажі.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.