Із колективом підприємства говорили про охорону праці і медичні огляди працівників

22 травня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели для колективу одного зі шляхобудівних  підприємств Чернігщини інформаційно-роз’яснювальний захід з питань охорони праці, гігієни праці та трудових відносин під час дії воєнного стану.

З учасниками опрацювали заходи стосовно профілактики нещасних випадків на виробництві, надали роз’яснення вимог нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки в підрозділах підприємства, зокрема НПАОП 0.00-1.15-07 “Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті”, Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, вимоги з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання, машин і механізмів деталі яких рухаються та/або обертаються.

Також обговорили порядок організації та проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, питання визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду тощо.

Окрім того, посадовці наголосили на запобіганні нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.