Із працівниками говорили про безпечне виконання робіт з обробки металу

21 жовтня 2022

Про дотримання суб´єктами господарювання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуататції технологічного устаткування та під час експлуатації пересувних газорозбірних постів для газополум’яного обробітку, зокрема, різки, металу говорили з працівниками одного з підприємств Чернігова.

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області довели учасникам зустрічі вимоги з охорони праці під час експлуатації технологічного устаткування, опрацювали дії персоналу під час експлуатації пересувних газорозбірних постів для газополум´яного обробітку металу, а також вимоги до зберігання, наповнення і обслуговування балонів зрідженого вуглеводневого газу та кисню.

Учасникам надали роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.