Із представниками тергромади говорили про зміни у трудовому законодавстві

10 січня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду з представниками структурного підрозділу об’єднаної територіальної громади, в ході якого були надані консультації з питань трудового законодавства.

Під час семінару учасникам доведено останні зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану, зокрема, стосовно особливостей укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, змін істотних умов праці, надання відпусток, оплати праці, оформлення трудових відносин із внутрішньо переміщеними особами, порядку та особливостей звільнення працівників тощо.

Окрім того, посадовим особам тергромади надано консультативну допомогу на робочих місцях з питань застосування трудового законодавства в частині  оформлення трудових відносин, оплати праці, надання відпусток працівникам та порядку звільнення, враховуючи останні зміни в законодавстві.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/ та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/