Колективу аграрного підприємства – про безпечну експлуатацію обладнання

06 грудня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області надали консультативну допомогу стосовно безпеки праці та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки в умовах воєнного стану колективу одного з аграрних підприємств Чернігівської області.

Йшлося про вимоги до проведення технічного обслуговування та капітальних ремонтів електроустановок згідно з Правилами улаштування електроустановок (ПУЕ), Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС),  Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98).
Також наголосили на неухильному дотриманні заходів безпеки та регулярному технічному обслуговуванні обладнання з метою мінімізації ризиків та забезпечення безпеки робочих місць.

Окремо посадовці наголосили на посиленні боротьби з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.