Колективу аграрного підприємства – про безпеку сільгоспробіт під час війни

24 липня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели робочу нараду з керівниками та працівниками сільськогосподарського підприємства у місті Корюківка.

Учасники обговорили технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами, розглянули питання технічного стану газопроводів (підземних, надземних, наземних та ввідних) і споруд.

Опрацьювали вимоги до електрозахисних засобів, відповідальність працівників за організацію користування та утримання засобів захисту відповідно до вимог Правил експлуатації електрозахисних засобів (НПАОП 40.1-1.07-01), розглянули організаційні та технічні заходи, що убезпечують працівників під час роботи та створюють безпечні умови виконання робіт (ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98).

Учасникам заходу надані роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Наприкінці посадовці Управління нагадали учасникам про інформаційну кампанію “Виходь на світло!”, а також закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.