Колективу підприємства харчової галузі – про безпечну експлуатацію газового господарства і медичні огляди працівників

10 квітня 2024

З метою запобігання виробничого травматизму, належного дотримання вимог охорони праці, а також у рамках підготовки до відзначення Всесвітнього Дня охорони праці фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду з колективом одного з підприємств, яке займається виробництвом сухого молока та масла.

Йшлося про підвищення ефективності роботи з попередження випадків прихованого травматизму, забезпечення безпечної експлуатації систем газопостачання відповідно до вимог «Правил безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.76-15), а також про деякі організаційні питання з відзначення Дня охорони праці.

Посадовці роз’яснили керівництву підприємства особливості оформлення документів дозвільного характеру на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, звернули увагу на необхідність проведення спеціального навчання та перевірки знань з питань охорони праці, як для посадових осіб, так і для працівників які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки.

Опрацювали питання проведення технічного обслуговування та ремонту систем газопостачання шляхом залучення спеціалізованих підприємств відповідно до укладених угод, періодичність та перелік робіт, перелік робіт, які необхідно виконати перед включенням в роботу газових установок сезонної дії.

Також представники Управління розповіли про вимоги до проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року. Розглянули визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному, нагадали, що роботодавець має право в установленому законом порядку притягнути працівника, який ухиляється від проходження обов’язкового медичного огляду, до дисциплінарної відповідальності, а також зобов’язаний відсторонити його від роботи без збереження заробітної плати.