Колективу підприємства розповіли про вимоги охорони праці, гігієни праці й особливості трудових відносин

28 квітня 2023

Фахівці Управління інспекціцйної діяльності у Чернігівській області провели консультативний захід для керівного складу і працівників одного з товариств з обмеженою відповідальністю Чернігова.

Учасникам довели основні вимоги НПАОП 0.00-1.73-13 “Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями” в частині експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання, інструментів та пристроїв. Опрацювали вимоги НПАОП 28.52-1.32-14 “Правила охорони праці під час паяльних робіт”, зокрема, під час виконання окремих видів робіт з настроювання, регулювання та випробування електронної апаратури. Окремо розглянули питання безпеки при організації робочих місць.

Також приділили увагу організації та проведенню попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року. Надали роз’яснення стосовно визначення категорій працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, складання поіменних списків та оформлення заключного акту.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.