Колективу підприємства з виробництва хліба провели семінар-нараду

02 серпня 2022

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують системну інформаційно-роз’яснювальну роботу на підприємствах усіх форм власності. Цього разу вони провели семінар-нараду щодо організації роботи з охороні та умов праці для керівного складу і працівників одного з підприємств Чернігівщини, яке займається виробництвом хліба і хлібобулочних виробів.

Фахівці Управління поінформували присутніх про стан виробничого травматизму на підприємствах Чернігівської області, навели статистику нещасних випадків, проаналізували причини й наслідки типових порушень вимог охорони праці.

У рамках програми семінару-наради, безпосередньо на робочих місцях, з учасниками були опрацьовані вимоги НПАОП 15.8-1.27-02 “Правила безпеки для виробництва хліба, хлібобулочних та макаронних виробів”, інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, законодавства про працю. Надані роз’яснення НПАОП 0.00-4.12-05 “Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”.

Крім того, учасникам заходу нагадали про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і створений Держпраці інформаційний портал https://pratsia.in.ua, де можна отримати консультаційну допомогу, у тому числі, в онлайн-режимі, з питань законодавства про працю, як роботодавцям, так і внутрішньо переміщеним особам.