Комунальникам Чернігівщини надали технічну консультацію

20 лютого 2024

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели технічну консультацію на робочому місці з працівниками комунального підприємства області.

Основну увагу приділили дотриманню вимог Правил охорони праці під час роботи з інструментами та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13). Учасникам довели вимоги безпеки до металообробних верстатів, захисних пристроїв (екранів), розглянули порядок проведення ремонту обладнання та заміни робочих органів верстатів. Безпосередньо на робочих місцях учасники опрацювали вимоги охорони праці під час виконання робіт з обробки металу на верстатах.

Посадовці вкотре наголосили на недопущенні працівників до виконання робіт на обладнанні, яке не відповідає нормам чинних нормативно-правових актів та експлуатаційних інструкцій заводів-виробників устаткування. Окремо державні інспектори звернули увагу на посилення боротьби з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимість випадків прихованого травматизму.