Консультативна допомога сільськогосподарським підприємствам триває на Чернігівщині

17 квітня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують надавати консультативну допомогу стосовно безпеки праці в умовах воєнного стану колективам підприємств агропромислового комплексу.

Так, під час проведення чергового інформаційного заходу для колективу агропідприємства Новгород-Сіверського району державні інспектори довели вимоги безпечних та безаварійних умов праці, розповіли про мінімізацію ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві під час проведення польових робіт, проаналізували типові порушення нормативно-правових актів з охорони праці.

Окрім того, посадовці опрацювали з учасниками нагальні питання охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві, питання дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час проведення сільськогосподарських робіт.

Особливу увагу учасників посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.