На Чернігівщині говорили про безпечну експлуатацію АГЗС

16 січня 2024

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели технічну консультацію на робочому місці для працівників одного з АГЗС Чернігівщини стосовно безпечної експлуатації обладнання автомобільних газозаправних пунктів.

Із працівниками опрацювали основні вимоги Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15) та Правил охорони праці під час експлуатації посудин що працюють під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18) щодо безпечної експлуатації обладнання АГЗП. Обговорили інструкції про порядок приймання, зберігання, відпуску та обліку газів вуглеводневих скраплених для комунально-побутового споживання та автомобільного транспорту. Розглянули аварійні ситуації, які можуть виникнути під час експлуатації АГЗП та дії обслуговуючого персоналу у разі виникнення таких ситуацій.

Також йшлося про організацію безпечного виконання робіт (у тому числі, зливно-наливних) з хімічно небезпечними речовинами. Учасникам надані роз’яснення стосовно забезпечення справного стану і безпечної експлуатації обладнання, обговорили вимоги до працівників, порядок проведення інструктажів на робочому місці стосовно попередження отруєнь, надання медичної допомоги тощо.

https://pratsia.in.ua/