На Чернігівщині обговорили вимоги безпеки під час проведення лісосічних робіт

12 грудня 2022

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду для керівного складу і працівників одного з районних лісогосподарських господарств області.

Учасникам заходів був доведений стан виробничого травматизму у 2020 році у Чернігівській області, проаналізовані обставини та причини нещасних випадків.

Державні інспектори опрацювали разом із учасниками загальні вимоги безпеки до лісосічних робіт, розробку карт технологічних процесів, обговорили заходи з охорони праці по недопущенню виробничого травматизму під час виконання робіт підвищеної небезпеки, довели основні правила безпеки праці під час виконання лісосічних робіт, низку інших актуальних питань.

За підсумками проведення семінару-наради ухвалили відповідні рішення, зокрема, щодо посилення роботи з проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів у виробничому процесі, недопущення порушень діючого законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.