На Чернігівщині продовжується інформаційна робота з питань електробезпеки

08 листопада 2022

Державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують надавати консультативну допомогу суб’єктам господарювання Чернігівщини з питань електробезпеки.

Під час заходів особливу увагу посадовці приділяють вимогам до електрозахисних засобів, питанням відповідальності працівників за організацію користування та утримання засобів захисту відповідно до вимог Правил експлуатації електрозахисних засобів (НПАОП 40.1-1.07-01). Надають роз’яснення стосовно організаційних і технічних заходів, що убезпечують працівників під час роботи та створюють безпечні умови виконання робіт ( ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98).

Окрім того, з працівниками підприємств опрацьовують питання охорони праці в умовах воєнного стану, у тому числі, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві

Також державні інспектори нагадали про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і портал Держпраці https://pratsia.in.ua/.