На Чернігівщині проведено тренінгове заняття щодо безпечної експлуатації обладнання АЗС та АГЗП в умовах військового стану

14 червня 2022

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели тренінгове заняття для колективу одного з автозаправних підприємств міста Ічня.

Під час заняття йшлося про забезпечення безпечних та безаварійних умов праці та мінімізацію ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві під час проведення робіт в умовах бойових дій. Посадовці надали учасникам роз’яснення стосовно розробки відповідних планів евакуації персоналу, планів ліквідації аварійних ситуацій з мінімальним рівнем загрози життю і здоров’ю працівників.

Були висвітлені питання безпечної експлуатації обладнання автомобільних газозаправних пунктів, зокрема, учасники заходу опрацювали технологічну послідовність виконання робіт під час наповнення автомобільних балонів зрідженим газом, періодичність та обсяг робіт по технічному обслуговуванню обладнання, обговорили вимоги Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18) тощо.

Одночасно представники Управління довели вимоги Указу Президента України від 24.02.2022 № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, рішень Уряду стосовно порядку отримання документів дозвільного характеру, у тому числі, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314 “Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану” та інших.

Окрім того, фахівці Управління нагадали, що актуальну інформацію щодо питань законодавства про працю кожен може отримати, відвідавши інформаційний портал Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua/.