На Чернігівщині проводяться онлайн-наради з роботодавцями

27 червня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області беруть участь у вебінарах та онлайн-нарадах стосовно трудового законодавства в умовах воєнного стану, які проводяться на базі місцевих філій обласного центру зайнятості для роботодавців Чернігівщини.

Учасникам доводяться останні зміни та актуальні питання щодо трудового законодавства в умовах воєнного стану, зокрема, стосовно особливостей укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, змін істотних умов праці, надання відпусток, оплати праці, оформлення трудових відносин із внутрішньо переміщеними особами тощо.

Опрацьовуються питання ведення документації та виплат в умовах воєнного стану, оформлення трудових книжок, електронних лікарняних тощо. Розглядаються також шляхи надання інформаційно-консультаційної підтримки малому та середньому підприємництву.

Посадовці Управління нагадують учасникам заходів про інформаційну кампанію “Україна працює!”, закликають користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/ про трудові відносини в умовах воєнного стану для оперативного отримання відповідей на найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці.