На Чернігівщині триває інформаційна робота з питань охорони праці

12 червня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань охорони праці, безпечного виконання робіт, експлуатації обладнання підвищеної небезпеки для підприємств, установ і організацій усіх форм власності Чернігівщини.

Цього разу посадовці відвідали один із навчальних закладів Березнянської селищної ради.

Учасникам надали роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглядаються принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Опрацювали питання безпечної роботи з інструментами та пристроями, організаційні заходи, якими досягається безпека робіт в електроустановках (НПАОП 40.1-1.21-98), довели вимоги “Правил безпеки систем газопостачання” (НПАОП 0.00-1.76-15).

Також довели останні зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану, розповіли про переваги офіційного працевлаштування та ризики в разі використання праці неоформлених працівників, ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

Особливу увагу учасників посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.