На Чернігівщині виявлено нелегальну АЗС

02 квітня 2021

01 квітня 2021 року посадовими особами Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області у рамках заходів щодо попередження, виявлення та документування правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом нафтопродуктів, виявлено факт реалізації дизельного пального на АЗС, розташованій на території одного з населених пунктів Корюківського району Чернігівської області.

Діяльність АЗС здійснювалася без дозволів на виконання газонебезпечних робіт у вибухопожежонебезпечних зонах. Крім того, у ході проведення огляду було виявлено одну паливнороздавальну колонку та шість ємностей для дизельного пального.

За даним фактом посадовими особами Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області у відношенні керівника станції складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого пунктом 8 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Роботу АЗС припинено, обладнання опечатано та залишено на відповідальне зберігання до остаточного рішення суду.