На Чернігівщині визначено переможців відбіркового туру конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

24 червня 2022

На Чернігівщині завершився відбірковий регіональний тур ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», який було розпочато у вересні 2021 року. До організаційного комітету конкурсу надійшло понад 500 робіт учнів, вихованців, слухачів середніх загальноосвітніх шкіл і позашкільних навчальних закладів Чернігівської області віком від 6 до 18 років.

У зв’язку з воєнним станом і бойовими діями на території України етапи конкурсу змінили свої звичні терміни проведення. Засідання журі відбіркового регіонального туру відбулося у червні у приміщенні Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

До складу журі увійшли посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області, Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

За підсумками роботи журі визначило переможців у трьох вікових групах. Цього року ними стали учні та вихованці КЗПО Менської станції юних техніків, Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, Козарської філії І-ІІ ступенів Носівського ЗСО № 5, Сновської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Семенівської гімназії № 2 Семенівської міської ради, КЗ «Комарівська гімназія» Ніжинського району, Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Семенівського ЗСО І-ІІІ ступенів № 1.

Відповідно до Положення про конкурс, творчі роботи переможців відбіркового етапу надіслані до редакції журналу «Охорона праці» для участі у фіналі конкурсу у місті Києві, дату проведення якого буде повідомлено додатково.