На підприємстві металургійної галузі проведено технічну консультацію

01 лютого 2023

Фахівці Управління провели на одному з підприємств металургійної галузі Чернігова технічну консультацію стосовно дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуататції технологічного устаткування, а також під час експлуатації пересувних газорозбірних постів для газополум´яного обробітку металу.

Учасникам довели вимоги до зберігання, наповнення і обслуговування балонів зрідженого вуглеводневого газу та кисню, основні вимоги НПАОП 37.0-1.01-09 “Правила безпеки при заготівлі і переробці брухту та відходів чорних и кольорових металів”, ДСТУ 3460-96 “Машини та обладнання для перероблення брухту та відходів чорних металів. Загальні вимоги безпеки”.

 Особлива увага приділена вимогам безпеки технологічного обладнання, спеціальним вимогам безпеки до окремих видів брухтопереробного обладнання, обладнання газового господарства та кисневого устаткування. Роз’яснені загальні вимоги безпеки під час виконання робіт, вимоги охорони праці під час технологічних процесів,  вимоги електробезпеки, а також вимоги до робочих місць та до засобів індивідуального захисту.
Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/