На порядку денному безпечна експлуатація систем газопостачання зерносушарок

16 серпня 2023

У зв’язку з початком сезону сушіння зерна на Прилуччині, головні державні інспектори відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели технічну консультацію на робочому місці для посадових осіб та працівників сільськогосподарського підприємства, яке займається експлуатацією систем газопостачання зерносушарок.

Учасники розглянули питання безпечної експлуатації систем газопостачання природним газом зерносушарок відповідно до вимог «Правил безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.76-15). Обговорили види технічного обслуговування газопроводів та газовикористовуючого обладнання, а також періодичність, з якою проводяться дані роботи.

Посадовці надали учасникам роз’яснення основних прав і обов’язків осіб, відповідальних за безпечну експлуатацію газового господарства підприємства. Проаналізували можливі аварійні ситуації, які можуть виникнути під час експлуатації систем газопостачання, опрацювали дії обслуговуючого персоналу згідно з ПЛАС. Також були розглянуті особливості оформлення документів дозвільного характеру (дозволів, декларацій) на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки у період дії воєнного стану.

Також наголошувалося на необхідності запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві.

http://pratsia.in.ua/