На порядку денному – безпечне проведення весняно-польових робіт

20 квітня 2023

В області продовжується робота з надання консультативної допомоги колективам підприємств агропромислової галузі стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці під час підготовки до весняно-польових робіт.

Посадовці Управління інформують аграріїв про стан виробничого травматизму на підприємствах галузі Чернігівської області у 2022 році та з початку поточного, наводять статистику нещасних випадків, причин і наслідків типових порушень вимог охорони праці під час виконання сільськогосподарських робіт.

Опрацьовуються питання безпечного виконання робіт під час підготовки сільгосптехніки до весняно-польових робіт, виконання робіт з підвищеною небезпекою, у тому числі, у зимовий період, функціонування служби охорони праці сільськогосподарських підприємств.

Також посадовці Управління наголошують на організації роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/